Salivoli Itálie - Elba- Capraia jachtaření a potápění v roce 2018

 

loď Bavaria 49 pro 12 lidí, 5 kajut  / 3 x WC  

akční cena při objednání v lednu 2018 - 10.000,-Kč na osobu nájem lodi na týden

běžná cena 12.650,- Kč osoba

 

Loď Bavaria 49 je v současné době nabídnuta k prodeji. Pokud ji Charterová společnost prodá máme jako náhradu k dispozici luxusní katamarán Lagoon 440 pro 12 člennou posádku. 4x dvoulůžková kajuta, 2 x jednolužková kajuta, 2 místa v salonku, 4 x WC, klimatizace, topení, generátor, TV, DVD, radar, mikrovlnka atd. Běžná cena na osobu nájem lodi 20 až 25.000,- Kč. Pro nás 12.650,- Kč osoba.   

 

termín 15.9. až 22. 9. 2018 volný termín

katamarán Lagoon 440 (12 lidí) Cena 17.000,- Kč osoba  nájem lodi na týden v plném obsazení

 

termín 22. až 29. 9. 2018 Jachetní klub Plzeň - obsazeno

katamarán Lagoon 440 (12 lidí) Cena 10.000,- Kč osoba  nájem lodi na týden v plném obsazení

 

termín 29.9. až 6.10. 2018 PK Hracholusky - obsazeno

katamarán Lagoon 440 (12 lidí) Cena 12.650,- Kč osoba  nájem lodi na týden v plném obsazení

 

Rezervujte prosím včas!!!

 

Podrobné info jachtaření a potápění Elba 29. září až 6. října 2018

           zasílám informace k jachtaření a potápění na Elbě Capraie s možností plavby na Korsiku v okolí Bastie.

Cena 12.650,- nájem lodi /osoba /týden

 

S L E V A  10.000,- nájem lodi /osoba / týden  !!!

1) při platbě do konce ledna 2018 pro členy i nečleny klubu

 

2) cena 10.000,-  v průběhu celého roku pro členy PKH/SCP/CMAS  s řádně uhrazeným členským příspěvkem do konce ledna 2018 !!!

 platba 10.000,-Kč. na číslo účtu 7994140297/0100 a platbě mě informuj sms nebo tel.

 

Bavaria 49 nebo Lagoon 440 16 metrů (12 lidí) v Salivoli – naše loď rezervace!!!

Aktuálně k B49 v marina Salivoli posádka a rozděleni do vozidel:

1)       Martin Aišman ( odjezd sám 21.9.) 

       Skáčko - bez věcí (auto 1)

2)       Láďa Harvánek (auto 3)

3)       Jan Vorlík (auto 3)

4)       Rosťa Letoš - půjčovné výstroje (auto 1 majitel řidič tel. 739 565 835 - obsazeno )

5)       Kája Letošová - půjčovné výstroje (auto 1)

6)       Lenka Blažková- půjčovné výstroje (auto 1)

7)       Václav Křen (auto 3)

8)     Martin Houška (auto 3 majitel řidič tel. 737 810 606 - obsazeno ) 

9)     Tomáš Vyčichl (auto 3) 

10)   Simona Valčíková - půjčovné výstroje (auto 1)

11)    Adrian Hlaváček (auto 2 majitel řidič tel. 602 349 685 - dvě volná místa popř. možnost vzít dodávku) 

12)   Martin Hlaváček (auto 2) 

V příloze mapa do Marina di Salivoli, všude jsou směrovky. Je to jediný přístav (marina) v Salivoli. Je to kousek od Piombina. Odjezd je vždy den před pronájmem pátek večer, vlastní dopravou, samozřejmě po domluvě s celou posádkou společný. Pokud se ztratíme tak sraz na místě sobotu v 8:00 hodin uvnitř přístavu u benzínové stanice je to až u moře při výjezdu z přístavu. Parkování v městském přístavu v Salivoli. Hlídané a placené parkoviště jde rezervovat v komerčním přístavu za cca 10€ na noc. Je to poměrně klidné místo, zatím mě nic neukradli.

 Pak následuje nalodění a odplutí na Elbu. Potápění asi dva ponory denně (podle vás a počasí). Každý večer stání v přístavu (popřípadě v zátoce na kotvě). Vybereme 50€ od každého na lodní kasu (nafta a poplatky za stání v přístavech). Bohužel přístavy pořád zdražují a loď Bavaria 49 patří velikostně do nejdražší kategorie v přístavech.          

Potápění si budete organizovat podle sebe. Ukáži vám mapu lokalit a jejich popis včetně proudů, hloubek. Nezapomenout průkazy a deníky
potápěčů, pojištění (i na potápění to záleží na vás). Do Itálie můžete i na OP. Foukání si budeme zajišťovat sami kompresorem svým 10,-Kč /litr.. Další možností je foukat v přístavech cca 5€ za láhev. Lahve musí být otestované, stáří testu 5 let.           

Loď  Bavarie 49. Na lodi jsou 5 x dvoulůžkové kajuty a dva spí v salonku. Na spaní sebou spacáky. A pokud chcete nějaké prostěradlo pod sebe. Komplet vybavená kuchyně, velká lednice,  3 x WC a sprcha s teplou vodou.El. 220 V funguje jen v přístaveh pokud se napojíme na el. Vodu na pití koupíme v Itálii. Nebo vezměte s sebou co se vejde do aut. Mapy, GPS, ukazatel hloubky, rychlosti, směru a síly větru. Motor nafta, dvě plachty. Rychlost lodě na motor 6 kn, na plachty i 9 kn. Spotřeba 3,5 l na hodinu. Nádrž 120 l nafty  a 300 l vody. Vodu dotankujeme v přístavech, není vhodná na pití. Záchranné prostředky, vysílačka, rádio CD.

 Úložné prostory v kokpitu lodi jsou omezené velikostí a hmotností zavazadel !!! JINDE NA LODI NENÍ NA VÝSTROJ MÍSTO!!! Prosím, zvažte každý velikost svého přístroje a pokud není nutné 2 x 12 na ponory které plánujete, zvolte raději přístroj menší  2 x 7 nebo 1x 15 či 1 x 12. Ze zkušeností vím, že využít přístroje 2 x 12 na 2 až 3 ponory denně při použití vzduchu je náročné. Samozřejmě nechá nakonec na Vašem rozhodnutí.

 Návrat do Marina di Salivoli den před ukončení nájmu v pátek do 17:00 hod. V sobotu do 07:00 musí být loď vyklizená a připravená k předání. Nikdo se už na lodi nesmí zdržovat.

 V ceně kterou platíte na osobu je zahrnuto. Cena lodi, povinný úklid Italskou firmou, cena za služby kapitán vztahující se k řízení lodě a zodpovědnost. Na loď skládám kauci cca 3000€ . Za poškození (např. zlomený salónní stolek v opilosti, a rozsekání lodi potápěčskou výstrojí, střelba signálních raket. atd.) a ztrátu vybavení lodě (např. dalekohled přes palubu) si každý nese zodpovědnost sám a sám si též u Italů uhradí. V lodi je zákaz kouření!!! Kouřit lze jen na palubě.

 Nezapomenout: spacáky, pojištění, oblečení odolné větru a dešti, obuv s bílou podrážkou (nesmí dělat čmouhy po palubě), čelovku pokud máte, oblečení a teplé počasí nechám na vás, plavky, jídlo na týden a pití. Stravu lze organizovat společně. Lze dokoupit     i v Itálii. Je to ale trochu dražší. CD které chcete poslouchat.

 Na lodi je možné absolvovat některý z potápěčských kurzů CMAS nebo již započaté kurzy na lodi dokončit. Pro potápěče kteří nevlastní svoji výstroj mohu zapůjčit výstroj kompletní cena 2000,- Kč . Půjčení výstroj zdarma pro je absolventy kurzu CMAS během akce a dále záleží na domluvě - věrnostní sleva.

 Info Martin Aišman Mobil. 606 339 292

 
Joomla!®. XHTML and CSS.

Buy Augmentin online

The most precious thing in people’s life is their health. A healthy man is able to live, work, have a fun and enjoy life. It is very important to take care about health and to struggle with problems and diseases. There are many diseases, viral and bacterial. Bacterial diseases are very widespread and people often seek for an effective way of treatment these diseases. The microscopic bacterium is a small organism that lives in the human body and quantity of bacteria approximately the same for a healthy man, but if there are some malfunctions, weak immune system, additional bacteria that have come from outside then there a disease occurs. Bacteria begin to multiply, increasing their numbers. Bacteria feed nutrients to our body, devouring the tissues and organs, poisons the body by its waste products. The only fast effective drugs that can reduce the number of bacteria to the desired or to destroy all harmful bacteria are antibiotics. It was discovered almost one hundred years ago and when it was put into mass production, people found their salvation in these pills. Only antibiotics can effectively help in the fight against bacterial diseases. But there are many kinds of them. Some are effective against one type of bacteria, and some are effective in struggling against another type. That’s why it is important to identify the name of bacteria that evoked the disease and then to choose appropriate antibiotic. One of the most widespread antibiotics is Augmentin. Doctors often prescribe Augmentin for their patients as one of the most effective drug that’s why people often buy Augmentin pills and have their effective treatment.

Where to buy Augmentin? buy zoloft canada This drug is known and widespread that’s why it is possible to find Augmentin in classic drugstores. But most clever buyers prefer buying Augmentin online. Online purchasing incredibly quickly became popular, and many people prefer online shopping more and more every day. Because it is fast and easy, without additional movements, only with a help of computer and net, it is possible to make a purchase and to get delivery of ordered goods right to a home. The same is for medicines. Another question is the price. Online stores usually provide cheaper prices then in classic pharmacy stores; it is another very important reason, why people choose online purchasing. Now you are in our online store and we are glad to say welcome. Here you can buy Augmentin. It is very good that you’ve found us because we have the most bargain price and quality service. We are often chosen online store as we provide quality, certified and effective drug, you can buy safe Augmentin and have fast and effective treatment of bacterial diseases.

Where to buy Augmentin online without prescription

Amoxicillin is a semisynthetic antibiotic with a broad spectrum of antibacterial activity against many gram-positive and gram-negative microorganisms. Very often when doctors cannot identify kind of harmful bacteria, they choose for treatment antibiotic with broad spectrum of activity.

How to buy Augmentin? Our site is intuitive and informative; here you can easily find necessary icons that will help you to order Augmentin. Add it into the virtual basket for purchasing, specify the necessary quantity of pills and address of delivery, then confirm your order and be sure you will wait for your order not for a long because we provide quality service and do our best to make the fast delivery. If you want to know more, you can get information from our online experts-consultants. They will help you in any time of day and night. They are always online and available for every client who is interested in being free from bacterial diseases fast and effectively. In some pharmacy stores, sellers can ask for a prescription, here you can buy Augmentin without a prescription; we need your desire to be treated and recommend you to fallow instruction that is applied with the drug and to fallow doctor's recommendations.

Our online store works in many countries, we fulfill worldwide delivery and make our cheap Augmentin closer to people who want to save their money.buy xenical canada Thus, people often try to order cheap Augmentin and chose our online store as the store with the most reasonable and affordable price. Also, we have warehouses in several countries and there is fast delivery during 24 hours is available. Buy Augmentin in USA, get your order fast and start treatment without delay.

Augmentin is effective for many infectious diseases, such as upper respiratory tract infections, tonsillitis, sinusitis, otitis media, including recurrent diseases. It is effectively struggle with chronic bronchitis, pneumonia, cystitis, urethritis, pyelonephritis, infections of the skin and soft tissues bone and joint infections, including osteomyelitis, dental infections, and many others. As you see Augmentin has a really wide spectrum of action and its dosage depends on and duration of treatment depends on the particular case, read the instruction or have a consultation with your doctor. Buy Augmentin in UK and be healthy. You shouldn’t endure all painful symptoms as it can lead to other complications. In the case of bacterial diseases very important is fast treatment. Buy Augmentin in Canada and fallow the instruction in taking pills, but remember main rule of treatment by antibiotics: you should take a pill of probiotic an hour after taking a pill of antibiotic. It is important in order not to disrupt the intestinal microflora. Fallow our updates and don’t miss the opportunity to buy discount Augmentin, we turn on different promos, thus everyone can get extra benefit in buying Augmentin.

Here is the opportunity to buy Generic Augmentin. It is an analogue drug with similar components and effectiveness, but with another manufacturer and name, it may cost cheaper, if you wish, you can ask our consultants to choose appropriate analogue for you.

Purchase Augmentin and get fast delivery in convenient time for you right to your pointed address.

Reviews:

online levitra sales